ulti Clocks

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Września 2023
Imieniny obchodzą
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,
Tomir, Uniegost

Do końca roku zostało 99 dni.
Zodiak: Waga
Start Dyktando
Dyktando PDF Drukuj Email
Dyktando na Święto Niepodległości

 

Szanowni Państwo,

Szkoła, której uczniowie uzyskają najlepsze wyniki w rozgrywanym 11.11.2021 r. Dyktandzie na Święto Niepodległości, będzie miała możliwość wskazania celu charytatywnego, na który przekażemy złotówkę za każdego ucznia biorącego udział w dyktandzie (licząc każdą ze szkół). Będzie cel dodatkowy, na który przekażemy maksymalnie pięć tysięcy złotych. Dlatego gorąco zachęcamy Państwa szkołę do udziału w dyktandzie!  Wystarczy, że dyrektor lub nauczyciel zalogowany w Module dla Szkół na Dyktanda.pl kliknie “Zapisz się do konkursu” na tej stronie:

ZAPISY DLA SZKÓŁ: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021?school=1

ZAPISY INDYWIDUALNE (dla uczniów i dla dorosłych): https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Co istotne, uczniowie nie będą musieli wypełniać żadnego dodatkowego dyktanda w ramach kategorii dla szkół. Do wyniku szkoły zaliczone zostaną ich indywidualne wyniki osiągnięte w ramach Dyktanda na Święto Niepodległości w ich kategorii wiekowej. Gorąco zapraszamy do dołączania do kategorii szkół i zachęcamy do powiadomienia Państwa uczniów o charytatywnym Dyktandzie na Święto Niepodległości! Prosimy również o opublikowanie informacji o Dyktandzie na Święto Niepodległości na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Z góry dziękujemy!

Z poważaniem,

Zespół Dyktanda.pl