ulti Clocks

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Września 2023
Imieniny obchodzą
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,
Tomir, Uniegost

Do końca roku zostało 99 dni.
Zodiak: Waga
Start Kwatera powstańców śląskich
Kwatera powstańców śląskich PDF Drukuj Email


Kwatera powstańców śląskich w Krzyżkowicach


Burmistrz Miasta Czesław Krzystała zwraca się z prośbą o udostępnienie informacji i materiałów dotyczących osób spoczywających w kwaterze powstańców śląskich z pomnikiem i figurą „Chrystusa Króla’, położonej na cmentarzu parafialnym w Pszowie – Krzyżkowicach. Dokumentację, materiały bądź informacje w przedmiotowym zakresie należy przesłać w wersji papierowej do urzędu.

Pozyskanie niniejszych informacji jest niezbędne celem wpisania ww. kwatery do ewidencji grobów weteranów walk o wolność i niepodległość Polski przez Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie.