ulti Clocks

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
4 Czerwca 2023
Imieniny obchodzą
Bazyliusz, Dacjan, Franciszek,
Gościmił, Karol, Karp

Do końca roku zostało 211 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Start Dokumenty szkoły
Dokumenty szkoły PDF Drukuj Email
Szkoła jest publiczną ośmioletnią szkołą podstawową. Organem prowadzącym szkołę jest Urząd Miasta Pszów, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny – Śląski Kurator Oświaty w Katowicach  Nasza placówka zapewnia uczniom właściwe warunki do nauki, dobrze wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz właściwy dobór środków dydaktycznych. Przygotowuje uczniów do aktywnego życia w społeczeństwie oraz daje solidne podstawy do dalszego kształcenia. Rozwija zainteresowania uczniów w ramach posiadanych środków. Wspiera uczniów wybitnie zdolnych przez organizacje zajęć pozalekcyjnych oraz udziela pomocy w przygotowaniu do konkursów.

 

PLAN PRACY SZKOŁY SP3

STATUT SZKOŁY

PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY

PROCEDURY POSTĘPOWANIA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY W SYTUACJACH TRUDNYCH, KRYZYSOWYCH I NADZWYCZAJNYCH

ZARZĄDZENIE NR 021/20/2014 DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W PSZOWIE Z DNIA 5 WRZEŚNIA 2014 R.

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ

PLIKI DO POBRANIA: